Kód: 91

Video s relaxací "Mám problém říct si o peníze, o plnou cenu za svůj produkt nebo službu."

285 Kč
Skladem

„Mám problém říct si o peníze, o plnou částku za svůj produkt nebo službu“

Máte produkt, službu, stanovíte si cenu. Ale když si o ni skutečně máte říct, nejde vám to… Dáte zákazníkovi slevu, přehodnotíte to a snížíte cenu u produktu… Jaká naše omezení za tím stojí?

Do mailu Vám přijde odkaz na video, pokyny ke zpracování Vašich omezení a řízená relaxace "Přijímání hojnosti," nahraná přímo k tomuto tématu. S její pomocí můžete svá omezení zpracovat na úrovni vědomé i podvědomé mysli.

Kategorie: Vaše téma
Hmotnost: 0.001 kg

„Mám problém říct si o peníze, o plnou částku za svůj produkt nebo službu“

Máte produkt, službu, stanovíte si cenu. Ale když si o ni skutečně máte říct, nejde vám to… Dáte zákazníkovi slevu, přehodnotíte to a snížíte cenu u produktu… Jaká naše omezení za tím stojí?

 

Video najdete zde:

 

1) Nepřipadáme si dost… (vzdělaní, chytří, zkušení, zajímaví)

Svou roli tu hrají i naše osobní komplexy na téma vzhledu, váhy apod. … Tlačíme na sebe různými neopodstatněnými: dávno už bych měl umět, dělat…(pracovat s grafickým programem, umět cizí jazyky, upravovat webové stránky...) Už bych měla být… (zkušenější, rozhodnější, připravenější, lépe informovaná...)

 

2) Snaha o dokonalost produktu/služby

Příliš se zaměřujeme na nedostatky, porovnáváme se na základě nich s konkurencí, příliš na sebe tlačíme. Kde to vzniklo? Jaká omezení si nesete ze školství, z výchovy, kde na vás měli přehnané požadavky, kde se nesmělo udělat chybu, kde každá sebemenší chybka byla důležitá a kde vás za ni čekalo zesměšnění?

3) Chceme si klienta předcházet

Vztahy jsou pro nás důležité, ale jsou s námi druzí, protože chtějí, protože nás mají rádi jen tak, jací jsme nebo si myslíme, že si je musíme získat slevou, službou navíc, ústupky? Zasloužíme si peníze? Jsme dostatečně dobří tak, jak jsme?

 

4) Je nám druhých líto

„Doba je těžká, lidi nemají peníze...“ Jaký je rozdíl mezi pomocí a zachraňováním a proč nikam nevede? Všimli jste si, že když jste něco chtěli, možná jste si počkali, ale koupili jste si to? A o ceně jste nediskutovali? Když z vás klient nebo zákazník cítí jistotu ohledně ceny, udělá to úplně stejně.

 

Co ještě hraje velkou a největší roli:

5) Dovolujete si přijímat lásku a peníze? Máte peníze spojené s něčím negativním? Zablokovali jste si přijímání, které souvisí s láskou a naším ženským principem? I s tím se dá pracovat. Tady téma naťukneme, ale popravdě, zasloužilo by si vlastní kapitolu.

6) Jak se s vámi druzí cítí? Co z vás vyzařuje? Když je s námi druhým dobře, chtějí s námi být. Chtějí být v naší energii a chtějí s námi obchodovat. Rádi si za naší službou dojdou nebo zajedou o kousek dál, pokud je kvalitní a není pro ně tak moc důležité, že jsme třeba o něco dražší, než konkurence. Mají nás rádi a chtějí obchodovat nebo pracovat s námi.

 

Video obsahuje i tipy, které vám pomohou získat jiný náhled a zlepšit situaci hned.

 

K videu také patří řízená relaxace, ve které si můžete odstranit na úrovni vědomí i podvědomí omezení s tímto tématem spojená. Omezení si zaznamenáte u sledování videa, některá vás možná napadnou ještě i později, jak začne podvědomí a paměť pracovat.

Spolu s relaxací a videem dostanete i popis, jak s omezeními pracovat, aby je podvědomí odstranilo. Pokud budete potřebovat, projděte si své postoje na téma ceny a peněz a také video a relaxaci opakovaně, některá naše přesvědčení a limity se nás drží více, než jiná...

Těším se na vaše postřehy a změny. Pro vaše dotazy jsem na e-mailu olga@vnitrnisila.cz nebo také ve skupině na FB.