Kód: 46

Sebevědomí - E-book s relaxací Relaxace Sebevědomí

800 Kč
Skladem

Dobré sebevědomí je základ. Ovlivňuje v našem životě téměř vše, od vztahů s dětmi i partnery, přes pracovní úspěchy po naši celkovou životní pohodu. Pokud to své chcete podpořit, je e-book přesně pro vás.

Kategorie: Vaše téma
Hmotnost: 0.001 kg

E-book sebevědomí s relaxací

  • Čtyři kapitoly, kde snadno zmapujete svá omezení na téma sebevědomí
  • Cvičení, která vám pomohou sebevědomí rozvíjet
  • Relaxace pro uvolnění limitů sebevědomí na úrovni vědomí, podvědomí i těla

E-book je pracovním sešitem, kde ve čtyřech kapitolách projdeme nejčastější limity sebevědomí, od dětství po současnost. Pro každou část je zde několik názorných příkladů, díky kterým je nalezení vlastních limitů hračka.

Díky technice Energy Streaming budeme pracovat také na hlubokých úrovních paměti, podvědomé a také na úrovni těla, kde se ukládají ty nejstarší zážitky, modely z rodiny a přesvědčení. Dostaneme se tak přímo k jádru našich omezení, která zatěžují nejvíce a často se nám nedaří je změnit. V řízené relaxaci (je přiložena k e-booku) můžete své vědomá i podvědomá omezení odstranit. Je to je jemný a přitom efektivní a bezpečný nástroj, nevyžaduje žádnou předchozí zkušenost s relaxacemi nebo meditací.

Odstranit své limity a starou zátěž z minulosti je jen polovinou úspěchu. Sebevědomí je potřeba také cíleně budovat. V jednoduchých cvičeních vám ukážeme, jak na to. Využijeme přitom také základní „programovací“ funkce našeho mozku.

Práce s e-bookem odpovídá nejméně 6 hodinám individuálních konzultací, máte jej přitom k dipozici kdykoli a opakovaně.

Najdete tu i podrobný návod, jak s e-bookem pracovat, budete potřebovat jen tužku (nebo textový editor) na psaní.

Jestliže nad svým sebevědomím naříkáte nebo jen tušíte, že by mohlo být lepší, s chutí do toho! Příliš velké zdravé sebevědomí neexistuje. Uvidíte, kde všude ve vašem životě se jeho zvýšení pozitivně odrazí:)

 

TADY si můžete náš e-book nejdříve vyzkoušet, nahlédnout do něho a zjistit, jestli vám vyhovuje.

Nebo si jej pořiďte hned a začněte na sobě pracovat už dnes!