Kód: 49

Relaxace "Uvolnění"

280 Kč
Skladem

Relaxace pro každodenní uvolnění, jako účinná pomoc pro práci se stresem. Dobře vám poslouží například večer před usnutím, ale i kdykoliv jindy budete potřebovat.

Kategorie: Vaše téma
Hmotnost: 0.001 kg

Uvolňující relaxace, kterou doporučuji pro každodenní psychohygienu. Nejvíce ji oceníte při dlouhodobém používání. Může to být právě ta čtvrthodinka v závěru vašeho dne, která vám přinese dlouhodobě přinese velkou změnu - pro lepší spánek, vitalitu i tolik potřebné celkové uvolnění.

Relaxace "Uvolnění"

Nahrávka určená pro uvolnění a načerpání sil kdykoliv během dne.Oceníte ji také večer před usnutím, kdy Vám pomůže uvolnit stres a zklidnit se.Dále Vám pomůže si ujasnit, co je ve Vašem životě skutečně důležité, na co se chcete zaměřit a  umožní Vám lépe využít své vnitřní zdroje pro dosahování Vašich cílů. Nahrávku relaxace doporučujeme poslouchat každodenně. Jen tak dosáhnete měřitelných a dlouhodobých výsledků.

„Když se narodila má dcera Eliška, byla pro mě večerní relaxace, kterou jsem si každý den před usnutím pouštěla do sluchátek, vítaným způsobem, jak načerpat síly, byla to chvíle, kterou jsem měla skutečně pro sebe. Byla stejně vydatná jako přibližně dvě hodiny spánku. Věřím, že pravidelné relaxace byly důvodem, proč jsem péči o čtyři děti a domácnost zvládala (i v době, kdy jsem toho moc nenaspala) v pohodě a s úsměvem. A věřím, že stejně pomůže v každodenním životě i Vám.“