Kód: 52

Relaxace "Láska"

280 Kč
Skladem

Lásky není v životě nikdy přespříliš... začíná u nás samých. Chcete-li podporovat právě lásku a sebelásku, zkuste to s touto relaxací. Relaxace i originální hudební doprovod Petra Filáka vás budou pěkně hýčkat.

Kategorie: Vaše téma
Hmotnost: 0.001 kg

Láska

Všichni lásku v životě chceme mít, chceme ji cítit, prožívat a také dávat dál. Nikdy jí není přespříliš; začíná láskou k nám samým…Můžeme ji v sobě podporovat, můžeme se k ní čím dál tím více vracet. Čím více lásky uvolníme, tím více jí můžeme dávat do všech svých vztahů. Její zdroj máme všichni uvnitř v sobě, láska je naší přirozenou součástí.

Relaxační nahrávka Láska slouží k opětovnému propojení s láskou a jejím zdrojem uvnitř nás samých a jejímu uvolnění, podporuje její přijímání a také dávání. Navazujeme v ní také na linii svých předků. Ať byli jacíkoliv, dokázali lásku předávat z generace na generaci, dokázali ji chránit, dokázali jí důvěřovat. To, že jsme dnes tady je toho jasným důkazem… bez lásky život není možný. Láskyplné vedení je dnes základem rodičovství stejně jako moderního leadershipu. Čím více lásky jsme schopni dávat, tím láskyplnější jsou všechny naše vztahy.