O mně

 Ahoj,

jsem máma čtyř dětí, konzultantka a lektorka techniky Energy Streaming Leadership.

K tomu mě přivedla touha zlepšovat se - viděla jsem, že selhávám jako máma, jako nadřízená při provozování rodinného podnikání, jako manželka. Vyzkoušela jsem postupně mnoho metod pro rozvoj osobnosti a zakotvila u techniky Energy Streaming Leadership. Ta mi svou komplexností i hloubkou dávala největší smysl. Našla jsem tu odpovědi na své otázky i možnost, jak na sobě pracovat efektivně, s využitím síly vědomé i podvědomé mysli.

Stálo to za to!

Až posledních pár let mám pocit, že jsem opravdu sama sebou. V rodičovství vidím, že můj nejstarší, dnes už třiadvacetiletý syn, ve mně měl jinou matku, než má má nejmladší dcera. Zatímco mé starší děti mě zažily jako matku, která si nevěří, stydí se mluvit na veřejnosti a vlastně ani neumí moc dávat najevo lásku a své děti podporovat, neví pořádně co chce a čím se chce živit, má nejmladší dcera už má mámu, která ví, jaké jsou její kvality a kam v životě směřuje, co ji naplňuje a umí dávat víc lásky, než kdykoliv předtím. Z nenápadné šedé myšky se stala temperamentní žena, která ví, co chce.

Udělala jsem spoustu chyb. Dobře vím, že přes všechny své přešlapy se nejen jako rodiče snažíme dělat to nejlepší, co je v naších silách. Jsem ráda, že i starší děti mě mohou zažívat v mé "lepší verzi," věřím, že nikdy není pozdě.

Jako rodiče i jako lídři (ve firmách i kdekoliv jinde ve společnosti) potřebujeme rozvíjet stejné kvality, potřebujeme jednat v dlouhodobý prospěch všech zúčastněných a přitom si umět dobře poradit sami se sebou.

Doufám, že prostřednictvím své práce mohu pomoci i vám být těmi nejlepšími rodiči pro své děti nebo silnými a laskavými lídry všude tam, kde to potřebujete.

S láskou,

Olga Šestáková

Senior Consultant v Energy Streaming Leadership Academy s.r.o.


 

 

Web a e-shop Vnitřní síla je součástí Energy Streaming Leadrship Academy s.r.o., která působí v oblasti českého byznysového prostředí již více než 10 let.

Certifikovaná technika Energy Streaming propojuje práci na úrovni vědomé a podvědomé mysli a umožňuje tak dosahovat trvalých výsledků v krátkém čase.

Evropský certifikovaný program Vnitřní síla lídra je naší "vlajkovou lodí."  Principy a nástroje zde obsažené lze využívat v praxi po mnoho let. Také díky práci na úrovni vědomí a podvědomí tak není jen dalším kurzem, který odložíte do šuplíku - změny i poznatky si přenesete do každodenní praxe.

Web provozuje Senior Consultant Energy Streaming Leadership Academy, Olga Šestáková.