Máma v pohodě?! Před pár lety ani omylem...

Byla jsem mámou tří, později čtyř, dětí a pohoda se mnou nebyla ani trochu... Zkoušela jsem různé výchovné postupy, hledala možnosti.
Neuměla jsem být šťastná sama se sebou, nebyla jsem spokojená ani jako žena svého muže, chtěla jsem být lepší při provozování rodinného podnikání... Frustrace, kam se podíváš????
Kdy přišla opravdová změna?
Až když jsem začala pracovat na sobě jako osobnosti. Až když jsem začala rozvíjet své, do té doby potlačené, kvality, až když jsem se naučila zpracovávat svá omezení nejen z dětství uložená na hlubokých úrovních paměti, v podvědomí. Můj život a celková pohoda se začaly měnit.
Někdy až nevěřím, jak moc se teď doma smějeme, jak moc otevřené rozhovory vedeme s dcerami, jak moc život "chutná." Před pár lety bych si to snad ani neuměla představit.
Proto pro vás máme program Vnitřní síla leadera a také Vnitřní síla pro rodiče. Jenom to, kým se staneme, jakou osobnost ze sebe vybudujeme, je trvalé. Naučené postupy někdy použijeme, někdy sklouzneme k těm starým... Sami sebou jsme jednoduše pořád❤